Проект «Неперевершена подорож до сонячної Італії для слабозорих діток”

На запрошення мера міста КАРПІ прекрасної душі людини – сеньйора Альберто БЕЛЛЕЛЛІ, група діток з Боярської громади вирушила у туристичну подорож до ІТАЛІЇ.

Всі витрати на транспорт, харчування під час подорожі, страхування, перебування в спеціалізованому центрі, розважальну програму слабозорих, дійсно нужденних діток з Боярської громади взяли на себе муніципалітет м. Карпі і асоціація українських волонтерів у Італії «Odv Mriya».

Дітки 10 днів перебували під чуйною опікою і надійним крилом наших друзів із казкової Італії!

 

 

Організатори забезпечили захопливу розважальна програма: екскурсійні тури по визначних місцях Італії – у Верону, Модену, Болонью, на узбережжя Адріатичного моря, з 10.00 до 12.30 та з 14.00 до 16.00 – майстер-класи в «l’Atelier Manolibera» (з глини, паперу, музики, танців тощо), відвідування Art School Chierici, вечірні прогулянки по центру міста Карпі, відвідування історичного центру, відпочинок на вихідні у Центрі відпочинку і закритому заміському клубі Giardino (з двома басейнами і тенісними кортами).

У подорожі діток супроводжували директор Боярської спеціальної школи Маріогло Зінаїда Іванівна і перекладач з англійської мови Сіренко Тетяна Олексіївна.

Висловлюємо щиру подяку меру Альберто БЕЛЛЕЛЛІ та усій його команді, муніципалітету м. Карпі, президенту аасоціації «Odv Mriya» Martino Marchi, віце-президенту асоціації «Odv Mriya» Ростиславу Кофлику і всім учасникам асоціації за справжню безкорисну гостинність, за чуйність, добро, тепло сердець, за позитивні емоції та батьківську турботу.

Без сумнівів ця подорож і неймовірні пригоди залишаться у спогадах на все життя.

Нехай за Ваші добрі справи Господь винагородить Вас здоров’ям і щастям!