Біографія: Григор'єва Аліна Олександрівна

Виконуюча обов’язки генерального директора комунального підприємства «Києво-Святошинське виробниче управління житлово-комунального господарства».

ОСВІТА

З 2021 року здобуваю вищу юридичну освіту у Київському університеті права Національної академії наук України за спеціальністю «Право».

ВИЩА ЕКОНОМІЧНА

  • У 2007 році закінчила Вищий навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту» і отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію магістра з економіки.
  • У червні 2013 року пройшла підвищення кваліфікації в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за програмою короткотермінового тематичного семінару для головних спеціалістів відділів обліку надходження платежів “Пріоритетні завдання управлінь Пенсійного фонду України щодо обліку доходів”.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • 04.2021 по теперішній час – в.о. генерального директора Києво – Святошинське виробниче управління житлово-комунального господарства.
  • З 15.04.2020 по 14.04.2021 – регіональний директор ТОВ «Екосервіс Груп» в м. Боярка.
  • З 08.02.2016 по 14.04.2020 – головний економіст дільниці благоустрою комунального підприємства «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства».
  • Уповноважена особа замовника, визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель через систему електронних торгів Prozorro.
  • З 2007 по 23.10.2015. – головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб управління платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб головного управління Пенсійного фонда України в Черкаській області.
  • У 2006-2007 – головний спеціаліст відділу надходження доходів в управлінні Пенсійного фонда України в Звенигородському районі Черкаської області.
  • У 2004-2006 – секретар керівника управління Пенсійного фонда України в Звенигородському районі Черкаської області.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ

Вимоглива до себе, характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичлива, комунікабельна, маю підвищену стресостійкість, вмію аналізувати та логічно мислити. Беру на себе відповідальність за самостійно прийняті рішення, які необхідно приймати в критичні моменти.