Проект "Спортивне обладнання для реабілітації у санаторій "Бавінок"

Доброта немає кордонів! Вкотре це підтвердили італійські друзі-волонтери.

Асоціація українських волонтерів в Італії «Мрія» і асоціація італійських волонтерів «Проджетто Чорнобиль» передали у Дитячий спеціалізований санаторій «Барвінок», розташований у Боярській громаді, сучасне обладнання для кабінету лікувальної фізкультури. Волонтери вирощували квіти, продавали їх у людних місцях і виручені кошти направили на придбання такого необхідного для реабілітації українських дітей обладнання!

Попри те, що санаторій проходить реорганізацію, з початком широкомасштабного вторгнення російських окупантів в Україну заклад став прихистком для десятків дітей з територій бойових дій – Харківської, Сумської, Чернігівської і Херсонської областей, – і продовжує забезпечувати перебування, лікування і освіту дітей. Після реорганізації у закладі зможуть проходити лікування дітки, які мають кардіо захворювання, тому кабінет ЛФК у закладі – не розкіш, а безумовна необхідність!

Дізнавшись про те, що у Боярській громаді тимчасово перебувають діти, які через війну не мають можливості повернутися додому і потребують допомоги, колектив громадської організації «Добрі долоні» почали шукати можливості допомоги за кордоном: зверталися до державних установ держав-членів ЄС, до європейських приватних компаній і волонтерських організацій, громадських організацій в Україні. І добрі серця відгукнулися. З нами зв’язалися представники асоціації волонтерів в Італії (провінція Модена) під назвою «Мрія». Уважно вислухавши нас, волонтери підключили своїх італійських колег з благодійної асоціації «Проджетто Чорнобиль». Спільно вони швидко організували збір коштів для українських дітей в різних населених пунктах провінції Модена.
Всі добрі справи здійснювалися за підтримки муніципалітету Карпі (Італії, пров. Модена) і безпосередньо мера муніципалітету Альберто БЕЛЛЕЛЛІ.

І от – мрія перетворила наші прохання на реальність. 05.05.2023 у санаторій «Барвінок» прибуло таке необхідне для підтримання фізичного здоров’я дітей обладнання: бігова доріжка, арбітрек, стійка силова, тренажер багатофункціональний, ЛФК драбина, лава для пресу, турнік, тренувальні петлі, тенісний стіл, і м’ячі для виконання вправ.

 

Шановні наші друзі з сонячної Італії!

Від імені усього колективу громадської організації «Добрі долоні» від колективу дитячого санаторію «Барвінок» від усіх діток, які знаходять у санаторії на реабілітації висловлюємо ВЕЛИКУ ПОДЯКУ за людяність, щирість, доброту, щедрість та турботу про Україну у такий нелегкий час. Дякуємо за кожен крок, зроблений на шляху до підтримки українських дітей!

Нехай всі ваші добрі справи повернуться вам сторицею, нехай Бог дарує вам здоров’я, процвітання вашій громаді і державі!

Дякуємо за допомогу і підтримку! Працюємо далі! Все буде Україна!🇺🇦